Kontakt


DANE FIRMY:

Właściciel: Wiesław Kuczkowski
Rok założenia: 1992

Adres: woj. pomorskie
83-340 Sierakowice
ul. Kartuska 26

Telefon: 602-174-597
E-mail: wieslaw.kuczkowski@wp.pl

NAPISZ JUŻ TERAZ >

O nas


WIESŁAW KUCZKOWSKI – Zakład Usługowy Studniarstwa,
Instalatorstwa Sanitarnego i Ogrzewania

Nasza firma została założona w roku 1992. Jest kontynuacją wieloletniej działalności gospodarczej prowadzonej przez mojego ojca, który wprowadził mnie w zagadnienie, dzięki którym pomogę każdemu z Was!

Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu kotłów grzewczych, pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz zakładaniem nowych instalacji (m.in. ogrzewanie podłogowe, centralny odkurzacz, klimatyzacja). Zajmujemy się także remontami instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz c.o., wykonujemy montaż instalacji i urządzeń gazowych. Posiadamy odpowiednie uprawnienia do wykonywania ww. usług. Posiadamy duże doświadczenie w branży hydraulicznej, prezentujemy wysoki poziom techniczny w zakresie doradztwa, sprzedaży i montażu kompleksowych kotłowni. Nasz zakład to silnie i prężnie działające przedsiębiorstwo, które zdobyło uznanie wielu firm, a także prywatnych inwestorów za solidną oraz szybką realizację powierzonych inwestycji.

Jesteśmy w dobrych kontaktach z hurtowniami instalatorskimi i możemy zaproponować atrakcyjne ceny za materiał niezbędny do wykonania zleconej usługi.

  • gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług
  • dopasowujemy się do potrzeb klienta
  • doświadczona kadra sprosta każdej inwestycji
  • współpracujemy z firmami budowlanymi potrzebującymi profesjonalnych instalatorów